تبلیغات
game power - فروش کنسول PS4 به خاطر عرضه Destiny در انگلیس ۳۰۰ درصد افزایش یافته است
0aa2443dc4aa47490f1da69e76067e84

شرکت سونی قبل از عرضه و منتشر شدن بازی Destiny تبلیغات بزرگ و عظیمی را برای این بازی در کنسول های خودش کرد و همچنین محتوای انحصاری هم برای بازی معرفی کرد. با وجود اینکه بازی Destiny نتوانست در حد انتظارات عمل کند و نظر منتقدان را به خود جلب کند اما به نظر می رسد این بازی برای سونی خیلی تاثیر گذار بوده است و باعث شده است در هفته ی بعد از عرضه این بازی در انگلیس، فروش کنسول PS4 بتواند ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کند. فروش این هفته PS4 همچنین بزرگ ترین فروش این کنسول در امسال در کشور آمریکا می باشد.

بر اساس گزارش یک منبع داخلی به سایت MCV فروش این هفته PS4 به خاطر عرضه بازی Destiny حدود ۳۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است. البته بدون شک عرضه باندل سفید کنسول PS4 به همراه بازی Destiny هم تاثیر زیادی در این آمار داشته است.

از طرفی دیگر کنسول نسل قبل سونی هم آمار فروش خوبی را داشته است و توانسته در این هفته فروش بیشتری نسبت به کنسول Xbox 360 داشته باشد.

در نهایت می توان گفت که این همکاری بی سابقه سونی و Activision توانسته تاثیر فوق العاده ای بر روی فروش کنسول PS4 بگذارد و تلاش های سونی برای تبلیغات بازی بی فایده نبوده است. با این وجود Xbox One هم شانس خوبی برای رقابت در این ماه به خاطر همکاری با EA برای بازی FIFA 15 و همچنین همکاری با Activision به خاطر بازی Call of Duty: Advanced Warfare دارد.

لازم به ذکر است علاوه بر فروش بسیار عالی بازی Destiny بر روی کنسول PS4 در آمریکا و انگلیس، این بازی در ژاپن هم توانسته به فروش PS4 کمک کند و باعث افزایش آن شود.تاریخ : جمعه 28 شهریور 1393 | 08:43 ب.ظ | نویسنده : ali hoseyni | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.