تبلیغات
game power - بازیکنان به طور متوسط ۳ ساعت بازی Destiny را تجربه می کنند
destiny7

صرف نظر از نظرات منفی منتقدین و امتیازات نه چندان جالب، Destiny همچنان عنوان بسیار محبوبی است، طوری که بازیکنان ساعات زیادی را مشغول بازی هستند. با ما در ادامه مطلب برای جزئیات بیشتر همراه باشید.

استدیو Bungie رسما در جدیدترین آپدیت هفتگی خود اعلام کرده است، بازیکنان زمانی که اقدام به Log In می کنند، به طور متوسط ۳ ساعت بازی Destiny را تجربه خواهند کرد که این میزان در آخر هفته به ۴ ساعت می رسد. لازم به ذکر است که این آمار در هفته اول انتشار عنوان نامبرده بدست آمده است؛ زمانی که هیچ گونه نقدی به دلیل برقرار نبودن سرورهای Destiny، در سایت Metacritic ثبت نشده است.

به طور کلی در هفته اول بازیکنان ۱۰۰ میلیون ساعت را صرف Destiny کرده اند و در بخش Crucible، که یک حالت بازیکن علیه بازیکن (PvP) می باشد نیز، ۱ میلیارد مرگ رخ داده.

در ادامه هواداران پرسیده اند که آیا Tower بیشتر از قبل باز خواهد شد یا خیر؟ که Bungie چنین پاسخ می دهد: “بله و به زودی”.

داستان بازی Destiny در ۷۰۰ سال آینده رخ خواهد داد که فضایی با مضمون آخرالزمان بر آن حاکم است. البته قبل از این نابودی، انسان ها حکمران بی همتای منظومه شمسی بودند. طوری که در اکثر سیارات سکونت برگزیده و دورانی را تحت عنوان “عصر طلایی” می گذراندند. مدتی می شود که انسان ها به کلی کنترل دیگر سیارات را به خاطر تجاوز موجودات بیگانه از دست داده اند و حتی کره زمین نیز تا نابودی کامل پیش رفته است. اما در این میان یک گوی غول پیکر که با نام “Traveler” شناخته می شود، باعث شده زندگی تمامی انسان های باقی مانده، در بخشی از زمین ادامه داشته باشد. حال شجاعترین مردم در قالب مبارزانی به عنوان Guardian عازم سفری خطرناک خواهند شد تا اینکه انسان ها مجددا قدرت خود را باز پس گیرند.تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1393 | 12:02 ب.ظ | نویسنده : ali hoseyni | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.