تبلیغات
game power - اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed : Rogue و Assassin’s Creed : Unity منتشر شد
  26

با نزدیک شدن به زمان عرضه ی دو نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed : Rogue و Assassin’s Creed : Unity، اطلاعات جدیدی از این دو عنوان توسط یوبی سافت منتشر شده است که ثابت می کند می توان امید های زیادی به این عنوان در سال جدید داشت.  بقیه در ادامه مطلب

Assassin’s Creed : Rogue

  • وسعت Assassin’s Creed : Rogue به اندازه ی Black Flag می باشد. برای مثال به این نکته اشاره شده است که وسعت دو محل River Valley و قطب شمال در Rogue به اندازه ی دریای کارائیب در Black Flag است.
  • Bersek دارت های Berserk بر روی حیوانات نظیر خرس قطبی و سگ های نگهبان نیز قابل استفاده است. دارت های Firecracker نیز برای جلب توجه سربازان یا تمرکز آن ها بر روی یک نقطه ی فرعی قابل استفاده است.
  • Shay یک شخصیت کاملا جدید با نحوه ی مبارزه، پارکور و انیمیشن های منحصر به فرد است.
  • Shay می تواند از تاکتیک های جدید در بازی بهره ببرد. وی می تواند اساسین هایی که در بیشه ها پنهان شده اند را Air Assassinate کند. وی می تواند جعبه ها را برای یافتن مهمات جستجو کند. وی همچنین می تواند همانند ادوارد از تپانچه برای Quickshoot استفاده کند.
  • ممکن است اساسین ها در ظاهر مردم عادی یا حتی نگهبانان مخفی شده باشند و به یکباره به Shay حمله کنند.
  • Shay به Christopher Gist که یک مرز نشین انگلیسی است و سعی دارد مشکلات آن رو های آمریکا پیش از انقلاب را بر طرف کند، ملحق می شود. او از نخستین افرادی بود که اعلام استقلال ایالت اوهایو از انگلیس را اعلام کرد. وی در جنگ هند و فرانسه نیز حضور داشت و در جریان همین جنگ ها دو بار جان جورج واشنگتن را نجات داده است.

Assassin’s Creed : Unity

  • سربازان همانند اساسین ها قادر به انجام حرکات پارکور نیستند و تنها می توانند از نردبان استفاده کنند.
  • نکته ی بسیار جالب بازی وجود یک ساعت در بازی است که بر اساس حوادث دنیای واقعی جریان دارد.

Assassin’s Creed : Rogue روایتگر تحولات درونی یک اساسین با نام Shay Patrick Cormac است. وی که در ابتدا یک اساسین است، به دلیل نداشتن بصیرت و ذکاوت کافی از این فرقه رانده می شود و برای اینکه نشان دهد طرد شدن وی یک کار اشتباه بوده است به فرقه ی دشمن یعنی تمپلار ها می پیوندد و حال از مهارت هایی که در دوران اساسین بودن فرا گرفته است برای شکار اساسین ها استفاده می کند. داستان بازی در فاصله ی زمانی سال های ۱۷۵۲ تا ۱۷۶۱ دنبال می شود و جنگ هفت ساله مشهور این سال ها را در بر می گیرد که تقریبا بین تمامی قدرت های بزرگ آن زمان جریان داشت و اکثر در مناطق شمالی کره ی زمین و ناحیه اسکاندیناوی دنبال می شد. این جنگ تاثیرات مهمی در اقتصاد فرانسه و رکود شدید در این کشور داشت که بعد ها منجر به شکل گیری اعتراضات مردمی در این کشور و بروز انقلاب شد. به این ترتیب این عنوان ارتباط مهمی با نسخه ی نسل هشتمی این سری یعنی Unity دارد. داستان بازی نیز قرار است شکاف میان نسخه های سوم و چهارم را پر کند و به داستان خانواده ی کنوی پایان دهد. از آن جایی که این جنگ ها در نزدیکی قطب شمال نیز ادامه داشت، شاهد کشتیرانی در مناطق یخ زده ی شمالی نیز خواهیم بود.

این عنوان قرار است در ۱۱ نوامبر ( ۲۰ آبان ۱۳۹۳) بر روی کنسول های نسل هفتمی منتشر شود و تنها دارای بخش تک نفره می باشد.


برچسب ها: assassins creed unity، assassins creed rogue، اطلاعات، بازی،

تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 08:22 ب.ظ | نویسنده : ali hoseyni | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.