تبلیغات
game power - اطلاعات جدیدی از Season Pass بازی Middle-earth: Shadow Of Mordor منتشر شد
middle-earth-shadow-of-mordor-6 به تازگی شرکت Warner Bros برای بازی Middle-earth: Shadow Of Mordor یک Season Pass به قیمت ۲۰ دلار معرفی کرد و اطلاعاتی از آن منتشر کرد. برای مشاهده امکانات این Season Pass به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این Season Pass شامل مراحل داستانی اضافی و حالت های چالش انگیز جدید می باشد. شاید بیش ترین نکته قابل توجه در این Season Pass مراحل مربوط به Bright Lord است. شما می توانید در نقش Elven King Celebrimbor بازی کنید و بر علیه Sauron بجنگید. این ویژگی می تواند برای دوست داران سرزمین میانه و ارباب حلقه ها نکته ی بسیار جالب و قابل اهمیتی باشد و آن ها را بسیار خوش حال کند.

علاوه بر آن دارندگان این Season Pass قادر خواهند بود که اولین دسترسی به مد های چالش برانگیز جدید باشد.

در پاییین می توانید لیست کامل ویژگی های Season Pass بازی Middle-earth: Shadow Of Mordor را مشاهده کنید:

Guardians of the Flaming Eye Orc Warband Mission: شما می توانید با سربازان برتر Sauron در قبل از Black Gate رو به رو شوید و به مبارزه بپردازید. همچنین می توانید نشان Rising Flame را دریافت کنید.

Lord of the Hunt Story Mission: بازیکنان مهارت ها و ویژگی های جدیدی دریافت خواهند کرد و همچنین از مهارت های منحصر به فردی برای شکار دشمنانشان برخوردار خواهند بود.

The Bright Lord Story Mission: می توانید در نقش Celebrimbor در دوران دوم بازی کنید و با شخصیت Sauron مبارزه کنید.

Early access to the Trials of War:  که شامل موارد زیر می باشد:

۱- Test of Speed Challenge Mode: شما می توانید لیاقت و توانایی خود را در جنگ نشان دهید و با از بین بردن سریع دشمنان امتیازات زیادی دریافت کنید.

۲- Test of Wisdom Challenge Mode: از طریق کسب امتیاز به خاطر مهارت ها، توانایی ها و سرعت خود در بازی، شما می توانید توانایی های استراتژیک خود را نشان دهید.

۳- Endless Challenge Mode: در این بخش به طور مداوم باید با دشمنان بازی که در دسته های طولانی برای مبارزه با شما خواهند آمد بجنگید. با توجه به امتیازات کسب شده در این بخش می توانید مهارت های خود را افزایش دهید.

Access to future content : شما می توانید از محتوایاتی که در آینده برای بازی خواهند آمد استفاده کنید که شامل مهارت ها، لباس ها و دیگر افزودنی های بازی می باشد.

بدون شک امکانات این Season Pass برای طرفداران این بازی می تواند خبر بسیار خوبی باشد.

این بازی برای کنسول های PS4, PS3, PC, Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد.تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 08:28 ب.ظ | نویسنده : ali hoseyni | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.